Kup teraz i zapłać za 30 dni z PayPo
Darmowa dostawa od 50 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Przyrządy asekuracyjne

( ilość produktów: 17 )

Przyrządy asekuracyjne w ofercie E-Pamir

Asekuracja w czasie wypraw wspinaczkowych to najważniejsza kwestia rzutująca na nasze bezpieczeństwo. Wspinaczka nawet przy dobrych zabezpieczeniach nadal pozostaje sportem ekstremalnym, gdzie ewentualne błędy lub brak wyszkolenia może kosztować nawet życie. Właśnie dlatego szczególną uwagę należy przyłożyć do zakupu odpowiedniego wyposażenia zgodnego ze swoim poziomem zaawansowania dobierając najwyższej jakości przyrządy asekuracyjne.

Popularne przyrządy asekuracyjne dla wspinaczy

Dysponujemy wszystkimi najpopularniejszymi modelami przyrządów asekuracyjnych dla wspinaczy. Znajdziesz u nas przyrządy manualnie obsługiwane oraz z automatycznymi blokadami poprzez ścisk liny.

Przyrządy asekuracyjne zjazdowe – duży wybór w E-Pamir

Oferta naszego sklepu to przyrządy asekuracyjne najwyższej jakości. Również przyrządy do asekuracji w czasie zjazdów to kategoria produktów, w której oferujemy jedynie najbardziej sprawdzone na rynku produkty. Przyrządy asekuracyjne zjazdowe to przede wszystkim ósemka, ale i wiele nowocześniejszych rozwiązań. Mają one za zadanie asekurować nas w bezpiecznym zjeździe, dając nam większe czucie liny i zwiększając poziom bezpieczeństwa

Automatyczne przyrządy asekuracyjne

Automatyczny przyrząd asekuracyjny to z kolei rozwiązanie, które pozwala na jeszcze większy komfort przy pokonywaniu różnego rodzaju dróg. To przyrząd, który na przykład blokuje się w sytuacji, gdy zaczynamy zsuwać się po linie. Tego typu rozwiązanie może niejednokrotnie uchronić nasze życie w przypadku najtrudniejszych dróg. Wpinane są one zwykle wprost do liny, a ich obsługa zwykle jest bardzo prosta. 

Przyrządy wspinaczkowe – niezbędne na trasach

Nasz sklep oferuje bardzo duży wybór różnorodnych sprzętów i przyrządów wspinaczkowych dla amatorów, jak również profesjonalistów. To przyrządy wspinaczkowe takie jak urządzenia do asekuracji, krętliki i wiele innych rozwiązań pochodzących jedynie od pewnych i uznanych w branży producentów sprzętu. Oferowane w E-pamir nowoczesne i klasyczne przyrządy wspinaczkowe zapewniają solidną i bezpieczną asekurację również w najtrudniejszych warunkach. Posiadamy w ofercie sklepu zarówno pojedyncze urządzenia i sprzęt do asekuracji w górach, jak również duże, gotowe już zestawy skonstruowane pod konkretne potrzeby na danym poziomie wspinaczki i do różnych zastosowań. Nowoczesne przyrządy asekuracyjne w naszym sklepie to wyselekcjonowana oferta. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 4343 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-14
Solidny sklep. Ekspresowa wysyłka
2024-07-13
Jestem b.zadowolona z obsługi, z szybkości i zrozumienia potrzeb.Przede wszystkim z możliwości wymiany towaru.
pixel