Kup teraz i zapłać za 30 dni z PayPo
Darmowa dostawa od 50 zł
Stwórz nową listę zakupową

Praca w E-Pamir

1. Doradca Klienta - Kraków (26.10.2023) - student/ka

Kręci Cię outdoor w każdym wydaniu? Wspinaczka, trekking, podróże, rower i wiele innych? Jesteś osobą, która jak ryba w wodzie odnajduje się w kontakcie z ludźmi? Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko: Sprzedawca / Doradca Klienta. Twórz razem z nami E-Pamir i zarażaj swoją pasją innych!

Jakie obowiązki na Ciebie czekają?

  • Doradzanie Klientom w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu
  • Dbanie o ekspozycję i porządek w sklepie
  • Mailowa i telefoniczna obsługa Klienta w zakresie sprzedaży produktów
  • Kompletowanie zamówień i przygotowywanie paczek do wysyłki

Czego szukamy w kandydatach?

  • Doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Uśmiechu i optymizmu
  • Zaangażowania w swoją pracę
  • Znajomości sprzętu outdoorowgo
  • Punktualności i odpowiedzialności
  • Znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Uprawianie turystyki/wspinaczki będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę (ustalane indywidualnie wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i wiedzy) / umowę zlecenie (w przypadku studentki/a)
  • Dobrą atmosferę pracy w młodym i pozytywnie zakręcony outdoorowo zespole z możliwościami rozwoju i awansu
  • Profesjonalne szkolenia produktowe, sprzedażowe, obsługi Klienta
  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym (2 miesiące)
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze po okresie próbnym (2 miesiące)
  • Bezpłatny dostęp do ściany wspinaczkowej w Krakowie po okresie próbnym (2 miesiące)

Zgłoszenia (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: kontakt@e-pamir.pl podając w tytule: 'REKRUTACJA Doradca Klienta'.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w E-Pamir Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))".

2. Pracownik Sklepu Internetowego - Kraków (22.06.2023)

Kręci Cię outdoor w każdym wydaniu? Wspinaczka, trekking, podróże, rower i wiele innych? Jesteś osobą, która jak ryba w wodzie odnajduje się w wirtualnym świecie? Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w rekrutacji na stanowisko: Pracownik Sklepu Internetowego - Kraków. Twórz razem z nami E-Pamir i zarażaj swoją pasją innych!

  • Obsługa sklepu internetowego - prace rozwojowe, przyjmowanie dostaw i dodawanie nowych towarów, integracje, wysyłanie newsletterów itp.
  • Obsługa Klientów w sklepie internetowym - mailowa i telefoniczna

  • Zainteresowania branżą E-commerce
  • Biegłej obsługi komputera, podstawowych programów komputerowych oraz Internetu
  • Zacięcie programistyczne będzie dodatkowym atutam
  • Kreatywności i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Znajomość sprzętu outdoorowgo / uprawianie turystyki / wspinaczki będzie dodatkowym atutem

  • Umowę o pracę (ustalane indywidualnie wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i wiedzy)

Zgłoszenia (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: kontakt@e-pamir.pl podając w tytule: 'REKRUTACJA Pracownik Sklepu Internetowego'.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 4208 opinii
2024-03-16
Wszystko ekstra:)
2024-03-15
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Na plus daję pakowanie wyłącznie w papier (bez plastikowych toreb).
Zamknij
pixel