Kup teraz i zapłać za 30 dni z PayPo
Darmowa dostawa od 50 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Konkurs fotograficzny

 

 

 ł

 

 

FINAŁ

  


 

 

Ponownie dziekujemy za fotografie i Wasze głosy. Tym razem to one zadecydowały o miejscach na podium :) Gratulujemy!!!

 

 

MIEJSCE 1 - Mateusz Mazur / Grecja

 

 

 

Miejsce 2 - Jan Dziadek / Islandia 

 

 

 

Miejsce 3 - Anna Majchrzak / Gruzja

 

 

 

 

 

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji konkursu. Szczególne podziękowania płyną dla redakcji magazynu 'Kontynenty' oraz marek: 

 

 

 


 

Dziękujemy wszystkim za przesłane prace. Fotografie wspaniałe, a i opisy miejsc, sytuacji, wspomnień czytało się nam fantastycznie!

 

Poniżej prezentujemy 5 najlepszych fotografii z każdego etapu konkursu. Aby zagłosować w FINALE na najlepsze zdjęcia odwiedź nasz profil na Facebooku, polub go i oddaj głos (like) na najlepsze fotografie. Te, które uzyskają najwięcej like'ów staną na podjum! :)

 

A jest o co powalczyć :) Oprócz nagród przewidzianych za miejsca w obu etapach każdy z Was ma szanse zgarnąć jedną z trzech nagród finałowych! Buty Meindl X-SO 30 GTX, Roczna prenumerata magazynu "Kontynenty" i Czołówka Black Diamond Spot.

 


 

 

 

I Etap - 22.05 - 28.05

 

 

Miejsce 1 -Paweł "Piorun" Szymański / 'We mgle' / Taka tajemnicza aura panowała 29 grudnia 2015 roku w okolicach Zachełmia, w drodze do Karkonoskiego Parku Narodowego.

 

We mgle

 

 

Miejsce 2 - Edyta Gonet / 4.05.2016 / Hoi An, Wietnam

 

 

 

Miejsce 3 - Jan Dziadek / Listopad 2015 / Gdzieś na czarnych plażach Islandii, nieopodal wraku samolotu Dakota /Wrak Dakoty leżący w księżycowym krajobrazie wulkanicznej plaży to prawdziwy magnes na turystów na Islandii. Kilka kilometrów, które dzieli go od drogi, pokonują oni najczęściej terenowymi autami, koniecznie z napędem na 4 koła i dużym napisem OFF ROAD. My dotarliśmy tam pieszo i właśnie podczas tej krótkiej wędrówki zrobiłem zdjęcie śladów kół odciśniętych głęboko w czarnym żwirze tej Islandzkiej pustyni.

 

 

 

Wyróżniona fotografia - Anna Majchrzak / 29.08.2015 / Przesłana fotografia jest częścią czarno-białej serii zdjęć wykonanych w Gruzji, tutaj Kutaisi, podczas rowerowego wyjazdu w sierpniu 2015. Przedstawia wizytę u golibrody, zawodu, który odradza się teraz w Polsce, a tam, jest częścią codzienności prawie każdego mężczyzny. Czas się zatrzymał. Brzytwy, woda kolońska z podobizną Elvisa Presleya, święte obrazki w ramach starych luster i kolejka do 'salonu'. Cieszyłam się, że mogę uczestniczyć w tym męskim rytuale, a wręcz zostałam zaproszona do bliższej obserwacji.

 

 

 

Wyróżniona fotografia - Tomasz Szkatła / Wyspa Mchu / 28 sierpnia 2008 roku / Zdjęcie zrobione w Tatrach ,w dolinie Pięciu Stawów Polskich

 

 

 

 

 

II Etap - 29.05 - 4.06

 

 

Miejsce 1 -Anna Szyszka / "W podróży na Dach Europy" / Mont Blanc, 8.08.2014

 

 

 

Miejsce 2 -Natalia Szajewska / Lipiec 2014 / Na zdjęciu widoczna jest droga Våganveien na wyspie Austvågøya, Lofoty, Norwegia.

 

 

 

Miejsce 3 -Ania Prajs / styczen 2016 / Zdjecie zrobione na jednej z uilic Hoi An. Podrozowac mozna na wiele sposobow. Dla niektorych to plecak i poznawanie miasta na piechote. Dla innych wygodne siodelko rikszy podczas zorganizowanej przejazdzki / Hoi An, Vietnam


 

 

 

Wyróżniona fotografia - Mateusz Mazur / Kyparissi, Grecja, sektor Kastraki

 

 

 

Wyróżniona fotografia - Krzysztof Story / 12.05.2016 / skalne klify Legziry, Maroko

 

 

 

Głosowanie finałowe od dziś do soboty 11.06 do godz. 24:00 na naszym profilu Facebook

 

Udanej zabawy!!!

 


 

 

Finał - 6.06 - 11.06 - ogłoszenie wyników 12.06

 

Aby wziąć udział w pierwszym lub drugim etapie, należy wysłać w formie załącznika e-maila jedno zdjęcie nawiązujące do tematu przewodniego konkursu "Podróż w obiektywie" oraz zapisać się do newslettera sklepu e-pamir.

 

Zdjęcie należy wysłać jako załącznik na adres konkurs@e-pamir.pl w tytule wpisując "Konkurs fotograficzny" + swoje imię i nazwisko.

 

Jury Sklepu Górskiego E-Pamir oraz magazynu "Kontynenty" wyróżni pięć fotografii z każdego etapu, a spośród nich wybierze miejsca od 1 do 3.Dla wszystkich wyróżnionych zdjęć przewidziane są nagrody.

 

W finale oddajemy ocenianie zdjęć w Wasze ręce!  Wszystkie wyróżnione zdjęcia z obu etapów (łącznie 10 zdjęć) zostaną zaprezentowane na naszym profilu facebookowym dnia 6.06. Pierwsze trzy miejsca w konkursie finałowym zostaną wybrane przez głosy użytkowników serwisu Facebook.

 

W konkursie przewidziane są nagrody:

 

I Etap: 1 miejsce: Lampka Black Diamond Orbit,  2 miejsce: Zestaw żywności liofilizowanej Mountain House (3 dania),  3miejsce: Pokrowiec na okulary Lowe Alpine

 

II Etap: 1 miejsce: Kawiarka GSI, 2 miejsce: Latarka Coleman Divide +350, 3 miejsce: Czajnik GSI

 

Finał: 1 miejsce: Buty Meindl X-SO 30 GTX,  2 miejsce: Roczna prenumerata magazynu "Kontynenty",  3 miejsce: Czołówka Black Diamond Spot

 

 

 

 

Szczegółowy regulamin konkursy "Podróż w obiektywie":

 

1. Organizatorem konkursu jest sklep górski E-Pamir (e-pamir.pl) i magazyn „Kontynenty”.

2. By wziąć udział w konkursie należy przesłać fotografię nawiązującą do hasła przewodniego tj. "Podróż w obiektywie";

3. Konkurs składa się z dwóch etapów i finału (pierwszy etap: 22 - 28 maja, drugi etap: 29 maja - 4 czerwca, finał: 6 - 11 czerwca)

4. Uczestnik konkursu może wysłać tylko jedno zdjęcie do każdego z dwóch etapów.

5. Jury E-Pamir i Kontynenty wybierze po 5 fotografii z etapu pierwszego i drugiego (w sumie 10 zdjęć) i wyłoni po 3 miejsca (w sumie 6      miejsc). Pozostałe 4 zdjęcia otrzymają nagrody pocieszenia. W finale wezmą udział wszystkie zdjęcia wyróżnione w etapie pierwszym i drugim (10 zdjęć), ale trzech zwycięzców wyłonią Klienci E-Pamir oraz czytelnicy Kontynentów.

6. Podsumowanie obu etapów nastąpi 5 czerwca, a rozstrzygnięcie konkursu 12 czerwca.

7. Każdy z uczestników konkursu wysyła tylko jedną fotografię. Może jednak wziąć udział w dwóch etapach konkursu.

8. Aby wziąć udział w pierwszych dwóch etapach konkursu należy zapisać się do newslettera na stronie głównej e-pamir.pl (Pole znajduje się pod głównym banerem). Aby wziąć udział w głosowaniu finałowym należy polubić profil facebook e-pamir.pl, a nastęnie oddać głoś (like) pod jednym z 10 zdjęć finałowych.

9. Prace należy przesyłać jako załącznik na adres: konkurs@e-pamir.pl

10. Technika wykonania zdjęć jest dowolna.

11. Prace należy przesyłać w formacie JPG. Wielkość jednego pliku nie może przekroczyć 5 MB.

12. Fotografie, na których będą się znajdować jakiekolwiek znaki (np. znaki wodne, cyfry), nie będą oceniane przez jury.

13. W mailu należy podać wszystkie wymagane informacje: imię i nazwisko autora, opis zdjęcia i datę wykonania.

14. Uczestnik konkursu oświadcza, że posiada prawa autorskie do nadesłanych prac konkursowych i tym samym nie narusza dóbr osobistych osób trzecich. Uczestnik konkursu oświadcza także, że posiada zgodę osób utrwalonych na fotografii na publikowanie ich wizerunku.

15. Uczestnik konkursu ponosi całkowitą odpowiedzialność za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku jego zachowania sprzecznego z powyższym zastrzeżeniem.

16. Przesłane pliki nie będą zwracane. Z chwilą nadesłania, organizatorzy konkursu nabywają nieodpłatnej i niewyłącznej licencji na wykorzystywanie prac w następujących polach eksploatacji: druku w dowolnej liczbie publikacji i w dowolnym nakładzie, używania ich w Internecie oraz w innych formach utrwaleń, nadających się do rozpowszechniania w ramach działań sklepu górskiego E-Pamir (e-pamir.pl) oraz magazynu Kontynenty.

17. Oceny zdjęć dokona jury powołane przez organizatora oraz Czytelnicy Kontynentów i Klienci E-Pamir

18. Decyzje jury i Czytelników są ostateczne.

19. Wszyscy laureaci zostaną powiadomieni o werdykcie jury przez Newsletter E-Pamir.

20. Nagrodzone prace zostaną opublikowane na profilu Facebook E-Pamir i Kontynenty.

21. W pierwszym etapie organizatorzy przewidują następujące nagrody: miejsce 1 – Lampka Black Diamond Orbit, 2 – Zestaw żywności Liofilizowanej Mountain House (3 dania), 3 – Pokrowiec na okulary Lowe Alpine. W drugim etapie: miejsce 1 – Kawiarka GSI, 2 – Latarka Coleman Divide +350, 3 – Czajnik GSI. W finale: 1 – Buty Meindl X-SO 30 GTX (kolor czarny), 2 – Roczna prenumerata „Kontynentów”, 3 – Czołówka Black Diamond Spot. Ponadto, uczestnicy wyróżnieni w etapie pierwszym i drugim otrzymają nagrody pocieszenia. Kolory nagród moga się różnić od prezentowanych na zdjęciach.

22. Nagrody nie podlegają zamianie na inne, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.

23. Nagrody przesłane zostaną laureatom na koszt organizatorów w okresie 10 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu.

24. Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do organizatorów i jury konkursu. Żadne odwołania nie zostaną uwzględnione.

25. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu.

26. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatorów (ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm).

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 3950 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-11
Cały proces zamówienia przebiegł bardzo szybko i sprawnie bez jakich kolwiek uchybień.
2023-12-11
Świetny i bezproblemowy zakup.
pixel