Kup teraz i zapłać za 30 dni z PayPo
Darmowa dostawa od 50 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Reklamacje

§ 9 : REKLAMACJE DOTYCZĄCE TOWARÓW 

 

1. Wszystkie Towary dostępne w Sklepie są oryginalne, fabrycznie nowe, co do zasady wolne od wad fizycznych, są wolne także od wad prawnych legalnie wprowadzone na rynek polski oraz są objęte gwarancją producenta lub importera. 

 

2. W innych przypadkach niż powyżej będzie to wyraźnie określone w opisie i oznaczeniu towaru. W przypadku gdy przedmiotem oferty będzie sprzęt uszkodzony po obniżonej cenie – informacja taka również będzie szczegółowo opisana i oznaczona w treści opisu.  

 

3. E-pamir  oświadcza, iż nie jest producentem oferowanych w sklepie internetowym Towarów. 

 

4. E-pamir odpowiada wobec Klienta, będącego konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego za niezgodność Towaru z Umową Sprzedaży w zakresie określonym Ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej, z zastrzeżeniem ust. 5-7 poniżej, o ile nie są one sprzeczne z ustawą, o której mowa powyżej. 

 

5. W przypadku niezgodności Towaru z umową Klientowi przysługuje prawo złożenia reklamacji. Reklamacje należy kierować na adres e-mail: reklamacje@e-pamir.pl lub na adres siedziby Sklepu, który widnieje na paragonie tj.: 

 

Sklep Górski 'E-PAMIR'
ul. Smoleńsk 21 
31-108 Kraków

 

lub osobiście w siedzibie E-pamir zgodnie z adresami powyżej. Przesyłki z reklamowanym Towarem należy kierować na powyższe adresy. 

 

6. Zgłoszenie reklamacji powinno zawierać opis wady Towaru, datę wykrycia wady oraz określenie żądania co do sposobu usunięcia wady.  

 

7. Sklep zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 (czternastu) dni kalendarzowych od dnia jej otrzymania. O sposobie rozpatrzenia reklamacji, Klient zostanie poinformowany drogą e-mail, telefoniczną lub sms. 

 

8. Klienci, którzy dokonali rejestracji w Sklepie Internetowym posiadaja możliwość wypełnienia i wydrukowania zgłoszenia reklamacyjnego online po zalogowaniu się do swojego konta. Po wydrukowaniu zgłoszenia online prosimy postępować dalej zgodnie ze wskazówkami z ust. 5.

 

Kompletny regulamin sklepu e-pamir dostępny jest tutaj.

 

Druk reklamacji dostępny jest tutaj.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 3943 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-11
Świetny i bezproblemowy zakup.
2023-12-10
Towar był wysłany bardzo szybko, wszystko starannie zapakowane.
pixel