Kup teraz i zapłać za 30 dni z PayPo
Darmowa dostawa od 50 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nasi partnerzy

 

 

 

 

 

GEOGRAF - księgarnia, oferująca bogaty wybór map, planów miast, map ściennych i plastycznych, atlasów i przewodników całego świata!

Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na 20% rabat w księgarniach GEOGRAF!

http://ksiegarnia-geograf.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

SAKWA - Sekcja Akademicka Klubu Wysokogórskiego AGH (saKW’a AGH) powstała w roku 1997, jako wydzielony oddział KW Kraków dla społeczności akademickiej. Skupiała w swoich szeregach zarówno studentów i pracowników, jak i absolwentów uczelni związanych z ogólnie pojmowaną turystyką górską. W tej formie sekcja przetrwała ok 10 lat, w czasie których zorganizowała wiele imprez otwartych dla wszystkich członków, od wspinaczki na podkrakowskich skałkach, aż po wyprawy w góry Ekwadoru, Kirgizji czy Gruzji. Obecnie w wyniku zmian w zarządzeniach AGH, sekcja została reaktywowana, jako organizacja studencka pod patronatem AGH, bez związku z KW Kraków, przejmując jednak tradycje swojej poprzedniczki.

 

www.sakwa.agh.edu.pl

 

 

 

 

 

 

 

TRAWERS - Pokaże Ci nowe szlaki. Odkryje nieznane ścieżki do miejsc znanych. Zabierze Cię w podróż tam i tu. Nie spakuje za Ciebie plecaka, ale może pokaże Ci, że warto.

 

www.trawers.turystyka.pl

 

 

 

 

  

 

PAMIR.PL - Jesteśmy grupą luzi , dla których góry i wyprawy to przede wszystkim pasja . Ciągle w drodze, wciąż realizujemy nowe marzenia, zawsze przed kolejną wyprawą. Cały czas pamiętamy jak trudno jest zrobić pierwszy krok. Ile jest walki ze sobą, z całym światem... Jedno, czego jesteśmy teraz pewni, to że warto. Dokładnie tak samo jak warto wygrzebać się z ciepłego śpiwora, przytulnego namiotu o 3 nad ranem, zarzucić na plecy ciężki plecak i ruszyć przed siebie. W końcu ile można spać? 

 

www.pamir.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

AVATAR - Duży, nowoczesny panel wspinaczkowy. Ściany o wysokości 11,5 - 12 metrów, czasówkowa w standardzie 10 metrów (IFSC) oraz jedna z najlepszych boulderowni w Polsce. Znajdziesz tam nowe, starannie wyselekcjonowane chwyty wspinaczkowe od najwyższej klasy producentów. Ściana daje możliowść wspinania na każdym poziomie. Ściana umożliwia stały rozwój umiejętności wspinaczkowych. 

 

www.myavatar.pl

 

 

 

 

 

 

 

KLUB GÓRSKI PTTK KIELCE jest spadkobiercą klubu założonego w 1970 roku, działającego w latach 70 i 80-tych w Kielcach przy Oddziale PTTK. Od momentu reaktywacji Klub Górski ma na swoim koncie wyjazdy w Tatry, Pieniny, Beskidy, a także w Karpaty Wschodnie, Alpy i Kaukaz. Klub zrzesza miłośników gór i górskich wędrówek. W szeregach klubuznajdują się osoby posiadające uprawnienia:przewodników, przodowników turystyki górskiej, instruktorów przewodnictwa i krajoznawstwa oraz instruktorów ochrony przyrody PTTK. 

www.kgkielce.pl

 

 

 

 

 

 

  

SKPT - Studenckie koło przewodników turysystycznych - powstało w 1971 r. Obecnie zrzesza ponad 250 osób. W pracy Koła pomaga nam liczna grupa sympatyków. Działalność Koła polega głównie na szkoleniu kadry turystyki kwalifikowanej dla środowisk młodzieżowych i akademickich Trójmiasta. W związku z tym Koło organizuje jesienią kurs Przewodnika Górskiego oraz wiosenny kurs Przodownika Turystyki Górskiej PTTK i umożliwia zdobycie uprawnień Organizatora Turystyki PTTK i Społecznego Opiekuna Przyrody.

 

www.skpt.gdansk.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

OCEAN PRZYGODY - Marka stworzona z połączenia pasji do żagli, doświadczenia podróżniczego i umiłowania wolności. Współwłaścicielem i jednym z kapitanów biura jest Marta Sziłajtis – Obiegło, doświadczona żeglarka i podróżniczka. To właśnie bezkres oceanu kazał jej się douczać i rozwijać. Tym co zrozumiała w drodze przez kolejne morza chce się z Wami podzielić na rejsie.

 

www.oceanprzygody.pl

 

 

 

 

 

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 3950 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-11
Super
2023-12-11
Ok
pixel